AĞRI SON DAKİKA

Ağrı Haber Ajansı > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 12 Ekim 2017 - 12:45 'de eklendi.

Taşlıçay Ak Parti’de Devir Teslim Yapıldı

Taşlıçay Ak Parti’de Devir Teslim Yapıldı, Taşlıçay Ak Parti ilçe başkanı İsmet Taşdemir 3 dönem kuralı gereği bıraktığı, ardından Ağrı il başkan yardımcılığına geçmesi ile Taşlıçay ilçe başkanl...

Taşlıçay Ak Parti’de Devir Teslim Yapıldı, Taşlıçay Ak Parti ilçe başkanı İsmet Taşdemir 3 dönem kuralı gereği bıraktığı, ardından Ağrı il başkan yardımcılığına geçmesi ile Taşlıçay ilçe başkanlığı koltuğuna genel merkez tarafından atanan Nimet  Kaya devretti.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Taşdemir;” 2001 de kurulan Ak Parti’de ilçe başkan yardımcılığı görevimi 2008’e kadar yürüttüm. 2008’den bugüne kadar ilçe başkanı olarak şerefimizle bu kutsal görevimi layıkıyla yaptım. Nimet Kaya abimiz’de  bu şerefli görevi en güzel şekilde yapacağına inanıyorum.

Bu bayrağı dahada yükseklere taşıyacaktır. İl başkan yardımcılığı ve teşkilat başkanlığına geçmemle birlikte her zaman çiçeği burnun olan ilçe başkanım Nimet Kaya’nın yanında olarak desteklerimizi sunacağız.” dedi.

Taşlıçay Ak Parti ilçe başkanlık görevini teslim alan Nimet Kaya; ” Başta il başkanımız Abbas Aydın olmak üzere destekleriniz esirgemeyen İsmet Taşdemir ve diğer tüm dostlarıma teşekkür ederim. İnşallah bu kutsal görevimizi layıkıyla yapacağız.” diye konuştu.

Taşlıçay Ak Parti Yönetiminden Abdulvahap Kaya’nında hazır bulunduğu devir teslim törenine ilçe halkı da katıldı.

Taşlıçay Ak Parti’de Devir Teslim Yapıldı

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok