Ağri Haber Ajansı Ağrı trafiği alt geçit ile rahatlayacak – Ağrı Haber AjansıAğrı Haber Ajansı
AĞRI SON DAKİKA

Ağrı Haber Ajansı > Ağrı haberleri

Bu Haber 01 Ağustos 2018 - 18:20 'de eklendi.

Ağrı trafiği alt geçit ile rahatlayacak

Ağrı trafiği alt geçit ile rahatlayacak Ağrı Belediyesi kentte ulaşımın daha sağlıklı bir şekilde sağlanması için Dörtyol Kavşağı’nda alt geçit çalışmalarına başladı. Ağrı’da uzun dönemdir gündemde ol...

Ağrı trafiği alt geçit ile rahatlayacak

Ağrı Belediyesi kentte ulaşımın daha sağlıklı bir şekilde sağlanması için Dörtyol Kavşağı’nda alt geçit çalışmalarına başladı.

Ağrı’da uzun dönemdir gündemde olan alt geçit projesi için start verildi. Belediye şehir trafiğini rahatlatma adına Dörtyol Kavşağı’nda hayata geçireceği alt geçit projesinde Yeni Van Caddesi ve Kağızman Caddesi güzergahında başlatılan altyapı çalışmalarını tamamlandı. Aynı güzergah üzerinde battı çıktı için kazı çalışmaları başladı. Battı çıktı 210 metre uzunluğunda olacak ve çalışmalar yaklaşık 90 gün boyunca devam edecek. Ağrı ili tarihinde bir ilk olacak battı çıktının, özellikle Dörtyol Kavşağı ve ana arterlerdeki trafik yoğunluğunu büyük ölçüde rahatlatması bekleniyor.

Alt Geçit projesinin inşaat çalışmaları boyunca trafik akışını rahatlatması adına sürücülere alternatif yollar sunulacak. Çalışmalar süresince Dörtyol Kavşağı trafik akışına kapalı olacak.

Ağrı Haberleri

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok