AĞRI SON DAKİKA

Ağrı Haber Ajansı > Ağrı haberleri

Bu Haber 12 Mart 2018 - 23:05 'de eklendi.

Ağrı’da şehidin evine Türk bayrağı asıldı

Ağrı’da şehidin evine Türk bayrağı asıldı Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde 3 teröristin etkisiz hale getirildiği çatışmada şehit olan Ispartalı Uzman Çavuş Göksel Koç’un annesi ve eşine haber verilerek ...

Ağrı’da şehidin evine Türk bayrağı asıldı

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde 3 teröristin etkisiz hale getirildiği çatışmada şehit olan Ispartalı Uzman Çavuş Göksel Koç’un annesi ve eşine haber verilerek Ağrı’da ki evine Türk bayrağı asıldı.

Edinilen bilgilere göre, Doğubayazıt ilçesi Ağrı Dağı eteklerinde bulunan Güngören köyü kırsalında teröristlerce çıkan çatışmada Isparta nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen Uzman Çavuş Göksel Koç şehit oldu. Çatışmalarda 3 terörist etkisiz hale getirilirken PKK’lı teröristlerce yola döşenen el yapımı patlayıcıya sivil bir minibüsün basması sonucu 2 çocuk yaralandı. Şehit olan Ispartalı evli ve 2 çocuk babası Uzman Çavuş Göksel Koç’un, Ağrı Fırat Mahallesi 7 Katlı TOKİ’de bulunan evine Türk bayrağı asıldı. Şehidin eşine ve eve misafirliğe gelen şehidin annesine acı haber verildi. Haberi alan şehidin arkadaşları, yakınları ve komşuları şehidin evine akın etti. Şehitten geriye 2 çocuk kaldı, evin çevresinde olası bir fenalaşmaya karşı ambulans bekletildi. Şehit Uzman Çavuş Göksel Koç için gecenin ilerleyen saatlerinde Ahmed-i Hani Havalimanı’nda cenaze töreni düzenleneceği ve ardından memleketi Isparta’ya gönderileceği öğrenildi.

Ağrı Haberleri

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok